bg_image
Efor Plastik
Hakkımızda

EFOR PLASTİK KİMYA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. 1993 yılında sektöre adım atmıştır. Firmamız 1993 yılında kolonya üretimiyle başlayıp, sektörel gelişime ayak uydurarak üretim çeşitliliğini ve hacmini artırıp sektördeki yerini almıştır.

26 yıldır kozmetik, deterjan ve temizlik ürünleri sektöründe olan firmamız; 5 yıl önce grubuna pet şişe üretimine başlayarak yeni bir adım atmıştır. Fabrikamız İstanbul – Kıraç’ta 2.000 m² olup, ürünlerimiz kalite yönetim sistemine uygun olarak hijyenik ortam ve koşullarda üretilmektedir. Uzman kadromuzla, sektörün istek ve beklentileri doğrultusunda Ar-Ge çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlayıp, en uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktayız.

Ayrıca; gerek kalitesiyle gerek hizmetiyle gerek fiyatlarıyla siz değerli dost ve iş ortaklarımızla el ele vererek bu yeni yolda yürümek, mevcut olan ürünlerimiz ve halihazırdaki kalıp veya yeni projelerinizi birlikte güçlendirmek isteriz.

Modern işletmecilik anlayışımız ile yeniliğe açık olan firmamız; farklılık yaratmak isteyen siz değerli dostlarımıza yeni tasarımlar sunmaktadır.

image
image
image

1993'den Bu Yana